Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Logotyp projektu BRIDGE to Horizon Europe

Znajdź partnera do projektu Horyzont Europa – konkursy 2022

  • Opublikowano: 22 listopada 2021
  • Autor: redakcja

Szukasz partnerów do ubiegania się o grant w programie Horyzont Europa? Skorzystaj z narzędzia, które pomoże Ci zbudować konsorcjum lub dołączyć do już istniejącego. Zarezerwuj spotkanie dwustronne online!

Zainteresowani udziałem w konkursach programu Horyzont Europa mogą publikować swoje profile i planować spotkania indywidualne za pośrednictwem platformy B2Match. Wszyscy, którzy byli zarejestrowani na spotkania brokerskie mogą umawiać kolejne spotkania. Możliwe są również nowe rejestracje. Platformy te będą działały do czasu zakończenia naboru. Zachęcamy do rozpowszechniania tej informacji wśród społeczności i interesariuszy.

Dostępne platformy do otwartych konkursów:

Klaster 6 – Żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowiskohttps://europa.eu/!DqQYQTOtwarta do 27 stycznia 2022
Klaster 1 – Zdrowiehttps://cluster-health-horizon-europe-brokerage.b2match.io/Otwarty do 31 stycznia 2022
Klaster 4 – Spacehttps://horizon-europe-space-brokerage-event.b2match.io/Otwarty do 16 lutego 2022
Klaster 4 – Digital & Industryhttps://digital-industry-2021.b2match.io/page-3301Otwarta do 5 kwietnia 2022
Klaster 2 – Kultura, kreatywność, społeczeństwo integracyjnehttps://horizoneurope-cluster2-2022brokerage.b2match.io/Otwarta do 20 kwietnia 2022

.

Ponadto, potencjalnych partnerów można znaleźć za pomocą narzędzia Partner search w komisyjnym portalu Funding & Tender Opportunities: lista organizacji zainteresowanych stworzeniem konsorcjum bądź dołączeniem do już istniejącego jest dostępna pod każdym ogłoszeniem o naborze wniosków.

W ten sposób można szukać partnerów w konkursach w pozostałych obszarach, np. Widening i ERA. Ten sam mechanizm dotyczy konkursów w programie Euratom.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.