Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaproszenie do współpracy: zostań Partnerem EIC

  • Opublikowano: 21 listopada 2022
  • Autor: redakcja

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) zaprasza do nawiązania współpracy w ramach programu EIC Partnerships Ecosystem and Co-investment Support Program. Akceleratory, inkubatory, instytucje badawcze i technologiczne oraz inne organizacje Europejskiego Ekosystemu Innowacji mogą składać wnioski do 14 grudnia 2022 r.

Nie przegap tej szansy, aby skierować swoje usługi do startupów i projektów EIC oraz uzyskać dostęp do tętniącej życiem społeczności innowatorów i technologii!

To już drugi termin składania wniosków. Do tej pory otrzymano ponad 210 wniosków, a wkrótce zostaną ogłoszone wyniki pierwszego naboru.

Partnerstwo to okazja dla zainteresowanych stron do przedstawienia beneficjentom EIC dostosowanych do ich potrzeb ofert i usług akceleracji biznesowej. Partnerzy EIC uzyskają dostęp do prawie 7000 firm zrzeszonych w EIC Community, które działają w szerokim zakresie dziedzin i obszarów innowacji oraz w różnych regionach Europy i krajach stowarzyszonych. Pomagając EIC w jego misji szerzenia doskonałości w europejskim ekosystemie innowacji, partnerzy EIC zwiększą również swoją widoczność i wezmą udział w wydarzeniach związanych z tworzeniem sieci i budowaniem społeczności.

Niniejsze zaproszenie do nawiązywania współpracy jest realizowane w ramach programu EIC Ecosystem Partnerships and Co-Investment Support , który jest częścią usług EIC Business Acceleration Services .

Kim są Partnerzy EIC?

EIC poszukuje:

  • Przedsiębiorców, akceleratory i inkubatory,
  • Regionalnych lub krajowych publicznych organizacji innowatorów,
  • Parków technologicznych, infrastruktur badawczych i innych organizacji badawczych i technologicznych
  • Innych zainteresowanych.

W jakich sektorach mogą działać Partnerzy EIC?

  • DeepTech i ICT,
  • Zdrowie,
  • Środowisko i Energia,
  • Przestrzeń kosmiczna i Obrona.

Jeśli pracujesz z wysokimi technologiami, takimi jak: sztuczna inteligencja i robotyka, Internet rzeczy (IoT), duże zbiory danych, uczenie maszynowe, technologie kwantowe i informatyka, technologie 3D, nanotechnologia, zielony wodór, wizja komputerowa, technologie autonomiczne i technologie czujników, Twoja aplikacja będzie szczególnie pożądana w ramach tego zaproszenia.

Aplikuj o współpracę

Wnioski są oceniane partiami po każdej dacie odcięcia. Najbliższa wypada 14 grudnia 2022 r . Złóż wniosek przed upływem tego terminu, aby zostać Partnerem EIC. Wyniki tego naboru Call for Partnerships zostaną ogłoszone w I kwartale 2023 roku.

Więcej na ten temat na stronie EISMEA.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.