Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaproszenie do Panelu Nauki i Innowacji Inicjatywy na rzecz Innowacji w Zdrowiu

Inicjatywa na rzecz Innowacji w Zdrowiu (IHI) zaprasza przedstawicieli społeczności naukowej i szerszego sektora opieki zdrowotnej, którzy chcieliby dołączyć do Panelu Nauki i Innowacji.  Zaproszenie jest otwarte do 21 lutego 2022 r.

Dla Inicjatywy (Innovative Health Initiative – IHI) ważne jest zapewnienie, aby jej priorytety odzwierciedlały poglądy różnych interesariuszy. Aby pomóc w osiągnięciu tego celu, IHI powołuje Panel Nauki i Innowacji, który będzie skupiał przedstawicieli partnerów IHI (tj. Komisji Europejskiej i przemysłu medycznego) oraz przedstawicieli krajowych, a także społeczności naukowej i szerszego sektora opieki zdrowotnej.

Otwarte zaproszenie skierowane jest do osób, które chciałyby dołączyć do Panelu Nauki i Innowacji jako przedstawiciele środowiska naukowego (4 osoby) lub szerszego sektora opieki zdrowotnej, np. pacjentów, pracowników służby zdrowia, świadczeniodawców, organów regulacyjnych, organów oceny technologii medycznych i płatników (do 6 osób).

Osoby, które chcą ubiegać się o członkostwo w panelu w jednej z tych ról, powinny złożyć zgłoszenie zainteresowania do dnia 21 lutego 2022 r. Szczegóły dotyczące zadań panelu, poszukiwanych profili oraz sposobu zgłaszania kandydatur można znaleźć na stronie internetowej IHI.

Członkowie panelu zostaną powołani przez Radę Zarządzającą IHI na okres 3 lat. Wybierając członków panelu, Rada skupi się na wiedzy i doświadczeniu kandydatów, zapewniając jednocześnie równowagę pod względem obszarów tematycznych i grup interesariuszy, zasięgu geograficznego i płci.

Zainteresowanych przystępną informacją zapraszam do kontaktu:

Anna Dziubczyńska-Pytko

anna.dziubczynska-pytko@ncbr.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.