Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zapraszamy na dzień informacyjny dedykowany programowi Horyzont Europa

  • Opublikowano: 12 grudnia 2023
  • Autor: redakcja

Zaznacz w kalendarzu! 29-30 stycznia 2024 odbędzie się największe wydarzenie dedykowane programowi Horyzont Europa w Polsce! Krajowy Punkt Kontaktowy w NCBR zaprasza na „Szeroki Horyzont” – Dzień Informacyjny poświęcony konkursom na lata 2024-2025.

Wydarzenie adresowane jest do firm, organizacji międzynarodowych, instytucji naukowych, administracji publicznej i NGO. Odbędzie się stacjonarnie, w hotelu Marriott w Warszawie, tak żeby umożliwić Państwu networking, jakże cenny element formowania konsorcjum projektowego i wymiany doświadczeń.

Gwarantujemy informacje  o nowościach w programie Horyzont Europa, możliwość poznania ludzi, którzy stoją za historiami sukcesu polskich instytucji w programach ramowych, spotkania z urzędnikami Komisji Europejskiej i oczywiście z ekspertami KPK na sesjach tematycznych.

Będziemy mówić m.in.  o tematach dla JST w Horyzoncie Europa, zagadnieniach dotyczących AI, energii, klimatu, bezpieczeństwa i instrumentach dedykowanych firmom.

Goście z Komisji Europejskiej opowiedzą, jak wybrać optymalny temat z oferty Horyzontu Europa i jak napisać dobry wniosek. Nie zabraknie informacji o działaniach przekrojowych w Horyzoncie Europa i priorytetach politycznych.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Serdecznie zapraszamy!

REJESTRACJA

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.