Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zakończyła się pierwsza edycja Akademii Managera projektów Horyzontu Europa

Ogromnym sukcesem zakończyła się pierwsza edycja Akademii Managera Programu Ramowego Horyzont Europa, zorganizowana przez Krajowy Punkt Kontaktowy PR UE Horyzont Europa w NCBR.

80 ekspertów (z Krajowego Punktu Kontaktowego, sieci Horyzontalnych Punktów Kontaktowych oraz gości zewnętrznych) poprowadziło 12 modułów tematycznych i 9 spotkań towarzyszących, podczas których gościliśmy ponad 950 uczestników (w ogromnej większości łączących się z nami regularnie co tydzień)!

W naszym cyklu wzięli udział przede wszystkim przedstawiciele firm (38%) i uczelni (31%), ale także  instytutów badawczych (20%), administracji publicznej (7%) oraz firm konsultingowych (5%). To wspaniała wiadomość, bo z doświadczenia wiemy, że we wszystkich typach jednostek brakuje osób, które mogą sprawnie poprowadzić obsługę administracyjną wniosków, a potem grantów z Horyzontu Europa.

Na podstawie testów zaliczanych po każdym module przez naszych słuchaczy wydaliśmy blisko 600 zaświadczeń ukończenia Akademii, potwierdzających wiedzę z zakresu programu Horyzont Europa. Gratulujemy i równocześnie witamy w gronie managerów projektów HE!

Wszystkim dziękujemy za tak liczny i regularny udział w spotkaniach.

Osoby, którym nie udało się zarejestrować na pierwszą edycję lub otrzymać zaświadczenia Akademii Managera, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Akademii – już jesienią 2023 r. Absolwentom proponować będziemy natomiast szkolenia pogłębiające i uzupełniające wiedzę przekazaną podczas Akademii. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej i do udziału w bieżących wydarzeniach organizowanych przez KPK.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.