Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zakończenie naboru wniosków do II edycji nagrody Nowego Europejskiego Bauhausu

Od 18 stycznia do 7 marca 2022 ponad 1100 wnioskodawców ze wszystkich państw członkowskich UE i nie tylko zgłosiło swoje projekty i pomysły w drugiej edycji konkursu Nowy Europejski Bauhaus. Z niecierpliwością czekamy na odkrycie wszystkich pięknych, zrównoważonych i integracyjnych inicjatyw, które utorują drogę do lepszego jutra.

Organizatorzy dziękują wszystkim biorącym udział i promującym drugą  edycję nagród New European Bauhaus w 2022 roku.

Co dalej?

Po przeprowadzeniu kontroli kwalifikowalności każdy wniosek zostanie oceniony przez dwóch różnych ekspertów. Zgłoszenia finalistów (co najmniej 40) zostaną opublikowane na platformie z nagrodami i każdy będzie miał możliwość oddania głosu na swojego faworyta.

Jury złożone z ekspertów oceni również wnioski finalistów, a Komitet Oceniający dokona następnie ostatecznego przeglądu i zakończy proces oceny.

Więcej szczegółów na temat publicznego głosowania już wkrótce. Już dziś zachęcamy do udziału w głosowaniu!

Ceremonia wręczenia nagród 18 zdobywcom nagród, w tym 2 w głosowaniu publicznym, odbędzie się podczas czerwcowego Festiwalu New European Bauhaus.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.