Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zarządzanie rezultatami w projektach programu Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
29/11/2021  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
Współorganizator:
RPK Region Wschodni

Celem projektów finansowanych w ramach programu „Horyzont Europa” jest osiągnięcie określonych efektów gospodarczych i społecznych. Stąd na beneficjentach ciąży obowiązek podjęcia właściwych środków mających na celu maksymalizację wpływu uzyskanych rezultatów. Krokiem w kierunku spełnienia tego wymogu jest m.in. stworzenie planu upowszechniania i wykorzystania rezultatów we wniosku aplikacyjnym. O tym, jak taki plan przygotować, jak postępować z wynikami projektów oraz jak o nich prawidłowo informować opinię publiczną, dowiedzą się Państwo w trakcie najbliższego szkolenia online pt.: „Zarządzanie rezultatami w projektach programu Horyzont Europa”. Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności pracowników jednostek naukowych i przedsiębiorstw, które planują złożenie wniosku do programu „Horyzont Europa”.

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2021 r. (poniedziałek) w godz. 12:00-13:00.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex, a więc uczestnicy szkolenia muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa. Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: http://www.rpklublin.pl/1523,29-listopada-2021-r. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają przed spotkaniem e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami, w tym link, który umożliwi udział w szkoleniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

Serdecznie zapraszamy!
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.