Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaawansowane, zielone technologie produkcji w PR Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
09/06/2021  13:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line

Webinar odbywa się w ramach cyklu „Horyzont Europa dla Zielonej i Cyfrowej Transformacji Przemysłu Europejskiego”

Program Ramowy Horyzont Europa jest największym w historii europejskim programem na rzecz badań i innowacji z budżetem przekraczającym 95mld EURO. Jednym z jego podstawowych celów jest wsparcie zielonej i cyfrowej transformacji przemysłu europejskiego. Dzięki temu Europa może utrzymać światowe przewodnictwo, przy równoczesnym dążeniu do neutralności klimatycznej produkcji oraz zachowaniu priorytetu dla skoncentrowanym na człowieku, etycznym rozwoju technologii.

Cykl Horyzont Europa dla Zielonej i Cyfrowej Transformacji Przemysłu Europejskiego obejmie trzy webinaria:

Na każde wydarzenie obowiązuje oddzielna rejestracja.

Podczas ostatniego spotkania „Zaawansowane, zielone technologie produkcji w PR Horyzont Europa” eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego działającego w ramach NCBR poruszą zagadnienia związane z technologią produkcji, takie jak technologie 3D, technologie laserowe, nowe technologie materiałowe. Ponadto uczestnicy poznają nowe paradygmaty dla cyrkularnych, odpornych łańcuchów wartości i modeli biznesowych oraz metodykę wdrażania tych rozwiązań, w tym tworzenia europejskiego ekosystemu na rzecz innowacji w przemyśle, mające na celu wzmocnienie sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wydarzenie odbędzie się w formule on-line na platformie MS Teams.

Rejestracja zakończy się 9 czerwca o godz. 11:30.

Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.