Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Za kulisami pracy eksperta KE

(Data i czas/Date & Time):
21/05/2024  13:00 - 15:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Wschodnia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Za kulisami pracy eksperta KE”. Wydarzenie będzie miało charakter online i odbędzie się 21 maja br. w godz. 13:00 – 15:00.

Uczestnicy spotkania poznają informacje ważne dla kandydatów na ekspertów Komisji Europejskiej. Zostanie omówiony proces rejestracji w bazie ekspertów na portalu „Funding & tender opportunities”. Dodatkową korzyścią dla uczestników spotkania będzie możliwość wysłuchania uwag i refleksji ekspertów, którzy brali udział w ocenie wniosków składanych do programu Horyzont Europa.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim osoby, które są zainteresowane sprawdzeniem się w roli ekspertów Komisji Europejskiej w Programie Ramowym Horyzont Europa, a także wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć na czym polega praca takiego eksperta.

Link do rejestracji znajduje się w zapowiedzi na stronie HPK Polska Wschodnia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • Maria Szlachta, e-mail: maria.szlachta@umb.edu.pl
  • Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.