Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Z jakimi nowościami powita nas program Horyzont Europa?

(Data i czas/Date & Time):
17/03/2021  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
RPK Region Wschodni

W trakcie spotkania poinformujemy o znanych obecnie założeniach programu przyjętych przez Komisję Europejską. Dowiecie się Państwo na czym skupią się działania nowego programu ramowego, co ulegnie zmianie a także, co nowego pojawi się w zasadach udziału oraz w strukturze programu. Będzie to dobry wstęp do przygotowania się na nadchodzące konkursy, których ogłoszenia wkrótce należy się spodziewać.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i pracowników działów badawczo-rozwojowych firm tworzących i wdrażających nowe technologie, przedsiębiorców i przedstawicieli innych instytucji przygotowujących się już do udziału w programie Horyzont Europa.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex, a więc uczestnicy szkolenia muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: http://www.rpklublin.pl/1470,17-marca-2021-r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami na dzień przed wydarzeniem, w tym link, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.