Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R

(Data i czas/Date & Time):
06/03/2023  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia

Jednym z priorytetów Komisji Europejskiej w Programie Horyzont Europa (HE) jest wyrównywanie poziomu badań naukowych i innowacji między poszczególnymi krajami Unii Europejskiej. Program HE oferuje szereg konkursów dla państw z niższym poziomem doskonałości naukowej, do których należy również Polska. Aby dowiedzieć się jakie instrumenty finansowe są dostępne w ramach tego obszaru, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenie online pt.: „Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli jednostek naukowych i badawczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, które swoją działalność opierają na pracach badawczo-rozwojowych, zainteresowanych skorzystaniem z funduszy europejskich w celu zwiększenia potencjału badawczego. W trakcie spotkania omówiony zostanie pakiet działań ukierunkowanych na ww. cel oraz przedstawione będą konkretne konkursy ogłoszone przez Komisję Europejską oferujące stosowne instrumenty finansowe.

Termin: 6 marca (poniedziałek), godz. 12:00-13:00
Rejestracja na spotkanie

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex – nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania.
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów, otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu.
Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa powyżej będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.