Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R

(Data i czas/Date & Time):
27/04/2021  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
RPK Region Wschodni

Wyrównywanie poziomu badań naukowych i innowacji między poszczególnymi krajami Unii Europejskiej to jeden z priorytetów Komisji Europejskiej w nowym Programie Ramowym Horyzont Europa. By wyrównać szanse w ubieganiu się o unijne granty i w pełni wykorzystać potencjał naukowy Europy, Komisja Europejska przygotowała szereg konkursów dla tzw. nowych państw członkowskich, do której to grupy zalicza się też Polska. O tym jakich działań możemy się spodziewać w najbliższym okresie programowania, dowiecie się Państwo od przedstawicieli Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w Lublinie w trakcie bezpłatnego szkolenia online pt.: “Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R”.

W trakcie spotkania poinformujemy o zasadach jakie będą obowiązywać w konkursach z obszaru „Widening participation and strengthening the European Research Area” („Poszerzanie uczestnictwa i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej”) oraz o korzyściach dla instytucji jakie płyną z udziału w ww. działaniach. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli jednostek naukowych i badawczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, które swoją działalność opierają na pracach badawczo-rozwojowych.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex, a więc uczestnicy szkolenia muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: www.rpklublin.pl/1481,27-kwietnia-2021-r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 kwietnia br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami na dzień przed wydarzeniem, w tym link, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl,
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.