Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Współpraca międzynarodowa w Programie Horyzont Europa, czyli jak stworzyć dobre konsorcjum projektowe

(Data i czas/Date & Time):
03/07/2024  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Wschodnia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Współpraca międzynarodowa w Programie Horyzont Europa, czyli jak stworzyć dobre konsorcjum projektowe”. Wydarzenie będzie miało charakter online i odbędzie się 3 lipca br. w godz. 12:00 – 13:00.

Wymóg zbudowania międzynarodowego konsorcjum badawczego jest jednym z podstawowych wymogów formalnych ubiegania się o realizację grantów w Programie Horyzont Europa. Co należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia konsorcjum? Czym się kierować przy doborze partnerów? Jakie kwestie związane ze współpracą będą ważne na etapie realizacji projektu? Te zagadnienia a także inne zasady planowania i organizacji współpracy międzynarodowej zostaną przez nas poruszone podczas szkolenia, na które serdecznie zapraszamy.

Rejestracja na spotkanie

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i pracowników działów badawczo-rozwojowych firm tworzących i wdrażających nowe technologie, przedsiębiorców a także przedstawicieli startup’ów i innych instytucji zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.