Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wpływ partnerstwa Inicjatywy Leków Innowacyjnych na MŚP w sektorach zarządzania danymi zdrowotnymi i informatyki zdrowotnej

(Data i czas/Date & Time):
29/03/2022  14:00 - 15:30
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska, IHI

IHI (Inicjatywa na rzecz Innowacji w Dziedzinie Zdrowia) przygotowuje serię sesji poświęconych wpływowi IMI (Inicjatywa Leków Innowacyjnych – poprzednik IHI), podczas których przedstawi dotychczasowe wyzwania i pokaże, w jaki sposób  IMI odpowiada na nie.

Uczestnicy będą mogli aktywnie brać udział w dyskusjach a także zrozumieć zarówno Inicjatywę,  jej możliwości  jak i korzyści płynące ze współpracy. Za pomocą spotkań on-line IHI chce zademonstrować udany model ścisłej  współpracy w ramach dotychczasowej inicjatywy (IMI).

Sesja 29 marca’22  będzie poświęcona wpływowi IMI na MŚP. 

MŚP są kluczowymi graczami w europejskim środowisku badań i rozwoju farmaceutycznego. Wnosząc własne innowacyjne pomysły, produkty, usługi i wiedzę, pomagają projektom IMI osiągać znakomite, długotrwałe rezultaty. W projektach IHI MŚP będą nadal pełnić rolę kluczowego pośrednika pomiędzy najnowszymi odkryciami naukowymi a ich wdrażaniem w przemyśle.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.