Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty klaster 1 – Zdrowie: „Pitching for Widening people: step by step”

(Data i czas/Date & Time):
12/01/2023  14:00 - 15:30
(Miejsce/Location):
On-line

Krajowy Punkt Kontaktowy dla klastra 1 – Zdrowie Horyzontu Europa i projekt HNN3.0 zapraszają na spotkanie „Pitching for Widening people: step by step” przygotowujące uczestników z krajów widenigowych do sesji prezentacji na spotkaniu brokerskim w ramach dni otwartych programu Horyzont Europa. Spotkanie brokerskie poświęcone będzie tematyce zaproszeń do składania wniosków projektowych w 2023 r. w zakresie Programu Pracy Klaster 1 – Zdrowie.

Spotkanie przygotowujące „Pitching for Widening people: step by step”, odbędzie się 12 stycznia 2023 w godzinach 14:00-15:30 CET.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy

Rejestracja

Głównym celem wydarzenia jest przygotowanie uczestników z krajów wideningowych do sesji prezentacji (pitching session) przed spotkaniem brokerskim Horizon Europe Cluster Health, które odbędzie się 20 stycznia 2023 w formule on-line (zapisy na spotkanie brokerskie są zamieszczone w ogłoszeniu o spotkaniu).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.