Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wniosek grantowy z perspektywy eksperta

(Data i czas/Date & Time):
30/11/2021  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
RPK Region Wschodni

Wnioski składane do konkursów w programach ramowych Unii Europejskiej są oceniane przez niezależnych, międzynarodowych ekspertów wybieranych spośród kandydatur zgłoszonych bezpośrednio do Komisji Europejskiej. O tym, na co zwraca uwagę ekspert w trakcie oceny wniosku oraz jakie warunki trzeba spełnić, by takim ekspertem zostać, dowiecie się Państwo w trakcie bezpłatnego spotkania online organizowanego przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie, pt.: „Wniosek grantowy z perspektywy eksperta”. Szkolenie dedykowane jest osobom zainteresowanym pracą eksperta KE, posiadającym aktualną wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie nauki, działającym w sferze badawczo-rozwojowej lub biznesie oraz dobrze posługującym się językiem angielskim, a także wszystkim innym osobom zainteresowanym złożeniem wniosku w programie ramowym Horyzont Europa.

Spotkanie on-line odbędzie się 30 listopada 2021 r. (wtorek), w godz. 12:00-13:00.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex, a więc uczestnicy szkolenia muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: http://www.rpklublin.pl/1524,30-listopada-2021-r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmujemy do 29 listopada br.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają e-mail ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami, w tym odnośnik, który umożliwi udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem który Państwo otrzymacie, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.