Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wniosek do Horyzontu Europa – część merytoryczna (B)


Serdecznie zapraszamy naukowców uczelni, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów na kolejną edycję warsztatów na temat przygotowania wniosków o dofinansowanie badań i innowacji w PR Horyzont Europa w ramach konkursów tematycznych (Filar II – klastry i misje), w których projekty realizowane są w ramach międzynarodowych konsorcjów.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 04.04.2023 r. w godz. 9:00 – 14:20 w formie stacjonarnej, w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 20-21.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jak wyszukiwać konkursy, jak poszukiwać partnerów do projektu i zbudować dobre konsorcjum. Szczegółowo zostanie mówiona część merytoryczna wniosku. Ponadto, prowadzące opowiedzą na co zwrócić uwagę przygotowując dobry wniosek, podzielą się również dobrymi praktykami.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.