Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Włączanie wymiaru płci w treści badań i innowacji – warsztat dla wnioskodawców Horyzontu Europa

(Data i czas/Date & Time):
04/04/2023  09:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza do udziału w warsztatach on-line dla wnioskodawców Horyzontu Europa na temat włączania wymiaru płci w treści badań i innowacji, które odbędą się 4 kwietnia 2023 r. w godz. 9:00-13:00. Warsztaty będą prowadzone przez ekspertkę ds. równości płci w Horyzoncie Europa.

 

Spotkanie ma na celu zwiększenie świadomości dotyczącej znaczenia uwzględniania wymiaru płci w treści badań i innowacji, zapoznanie uczestników z narzędziami i metodami umożliwiającymi efektywne włączenie tego wymiaru do wniosków projektowych, a także analizę przypadku, na podstawie case studies.

Podczas warsztatu  uczestnicy będą mieli także możliwość pracy w grupach nad uwzględnianiem wymiaru płci w ich planowanych wnioskach projektowych.

Warsztaty są otwarte dla osób zainteresowanych wnioskowaniem w ramach Horyzontu Europa i mających już konkretne pomysły na projekty. Serdecznie zapraszamy!

Termin: 4 kwietnia 2023 r.

Miejsce: Online (MS Teams)

Czas trwania: 9:00-13:00

Aby wziąć udział w warsztatach, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru uczestniczek i uczestników z najbardziej zaawansowanymi koncepcjami projektu B+R. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłoszenia swojego udziału.

Rejestracja/Registration

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.