Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Widening w Horyzoncie Europa – dodatkowe możliwości dla Polski

(Data i czas/Date & Time):
16/03/2023  09:00 - 10:15
(Miejsce/Location):
On-line

Webinar poświęcony konkursom ogłaszanym w ramach pakietu „Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej” programu ramowego Horyzont Europa.

Komisja Europejska planuje wyrównać poziom prowadzenia badań naukowych i innowacji. Aby skuteczniej wykonać to zadanie, zaprojektowano specjalny zestaw konkursów skierowany do krajów członkowskich i stowarzyszonych z programem HE, które dotychczas miały skromniejszy udział w realizacji projektów B+R, czyli pakiet „Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej” (Widening participation and strengthening the European Research Area).

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in.:

  • czym jest pakiet widening;
  • jakie są konkursy i kto może brać w nich udział;
  • jakie są zasady aplikowania.

Webinar poprowadzi p. Anna Przybysz – konsultantka Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, działającego w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/widening-w-horyzoncie-europa-dodatkowe-mozliwosci-dla-polski

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.