Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Weź udział w wydarzeniu brokerskim dla sektora rolno-spożywczego i leśnego


Image

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu brokerskim europejskiej sieci ds. Wspólnej Polityki Rolnej (EU CAP Network).

Spotkanie organizują Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich (DG AGRI) oraz Instrument Wsparcia Innowacji i Wymiany Wiedzy – EPI-AGRI. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 – 20 października br., stacjonarnie, w Belgii. Dokładne miejsce spotkania zostanie podane przez organizatorów w późniejszym terminie.

Tematem wydarzenia i jego celem jest przyspieszenie procesu tworzenia innowacji poprzez wielopodmiotowe (multi-actor) projekty programu Horyzont Europa, w szczególności w kontekście nadchodzących konkursów klastra 6 HE. Wydarzenie będzie poświęcone sieciowaniu i nawiązywaniu kontaktów pomiędzy naukowcami, innowatorami, przedsiębiorcami, doradcami, praktykami – w szczególności rolnikami i leśnikami, a także krajowymi punktami kontaktowymi programu Horyzont Europa i ekspertami z różnych sektorów rolnictwa.

Wydarzenie brokerskie umożliwi Państwu:

 • Uczestnictwo w forum wymiany wiedzy, interakcje i współpracę między uczestnikami z różnych sektorów i środowisk.
 • Wymianę doświadczeń, najlepszych praktyk i spostrzeżeń na temat przygotowywania wysokiej jakości wielopodmiotowych wniosków projektowych, poprzez prezentacje i interaktywne sesje grupowe.
 • Dzielenie się pomysłami na projekty, identyfikację potencjalnych partnerów do konsorcjum celem wspólnego ubiegania się o dofinansowanie w konkursach z podejściem wielopodmiotowym.

Potencjalni uczestnicy mogą wybrać maksymalnie trzy z następujących sesji grupowych w trakcie wydarzenia:

 1. Systemy rolnicze bogate w różnorodność biologiczną
 2. Rolnictwo ekologiczne
 3. Leśnictwo
 4. Systemy hodowlane
 5. Zdrowie roślin
 6. Działania na rzecz klimatu: woda i paludikultura
 7. Społeczności wiejskie
 8. Technologie cyfrowe i danych: robotyka i rozszerzona rzeczywistość
 9. AKIS oddolny

Zachęcamy do aplikowania! Rejestracja trwa do 3 września br.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można odnaleźć na stronie sieci EU CAP.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.