Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Weź udział w CBE JU Stakeholder Forum 2023!

(Data i czas/Date & Time):
06/12/2023 13:00 - 07/12/2023 17:00
(Miejsce/Location):
The Egg

 

Tylko do 1 grudnia można zarejestrować się do udziału w największym stacjonarnym wydarzeniu społeczności związanej z sektorem biogospodarki w tym roku – Forum Interesariuszy Partnerstwa Circular Bio-based Europe Joint Undertaking (CBE JU)

W wydarzeniu, pod hasłem: „Co dalej z sektorem bio-based w Europie”, udział weźmie ponad 500 liderów branży, decydentów, badaczy i innych interesariuszy. Podczas dwóch dni forum zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia  Europejskiego bioprzemysłu. Biorąc udział w CBE JU Stakeholder Forum uzyskasz niepowtarzalną możliwość przedyskutowania w szerokim gronie takich zagadnień jak:

  • Jak pobudzić popyt na biorozwiązania o obiegu zamkniętym?
  • Jak ułatwić dostęp do finansowania, aby w efekcie zwiększyć skalę bioprodukcji o obiegu zamkniętym w Europie?
  • Jakie badania i innowacje są potrzebne, aby utrzymać europejską wiodącą pozycję w sektorze opartym na zasobach pochodzenia biologicznego?

Uczestnicy będą zajmować się powyższymi tematami podczas dziewięciu sesji forum i kilku warszatatów. Ponadto podczas całego wydarzenia otwarta będzie wystawa prezentująca ponad 30 innowacyjnych biorozwiązań opracowanych w ramach projektów finansowanych przez Partnerstwo CBE JU.

Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu!

Rejestracja

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.