Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Rozpowszechnianie i wykorzystywanie w programie Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
09/06/2021  09:30 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

Komisja Europejska zaprasza na webinarium pt. „Dissemination & Exploitation in Horizon Europe”. Szkolenie odbędzie się 9 czerwca 2021 r. w godz. od 9:30 do 12:30 (czasu środkowoeuropejskiego).

 

Czy planujesz złożyć wniosek o finansowanie z programu Horyzont Europa? Nie zapomnij dobrze przygotować sekcji wniosku „Rozpowszechnianie i wykorzystywanie” (D&E) w części Impact!

Aby pomóc przyszłym beneficjentom, Komisja organizuje webinarium na temat nowości D&E w ramach programu Horyzont Europa. Podczas tej sesji przedstawione zostaną nowe zasady dotyczące D&E oraz wyjaśnione co należy uwzględnić we wniosku.

Agenda

Nadal nie masz pewności, jaka jest różnica między komunikacją, rozpowszechnianiem i wykorzystywaniem? Nie martw się, komisyjni prelegenci wyjaśnią Ci te pojęcia. Zajmą się również kwestią zarządzania własnością intelektualną (IP) we wspólnych projektach Horyzontu Europa i przedstawią platformę Horizon Results Platform i Horizon Results Booster – dwie usługi KE, które będą wspierać beneficjentów w działaniach D&E i zwiększać widoczność wyników badań.

Nie ma konieczności rejestracji, wydarzenie będzie można śledzić poprzez streaming na YouTube.

Strona wydarzenia

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.