Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: „Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego”

(Data i czas/Date & Time):
28/11/2022  12:00 - 13:30
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
on-line

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna-Olsztyn  zaprasza na webinarium pt. „Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego”.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa i chcących poznać sposoby na znalezienie parterów do konsorcjów. Spotkanie poprowadzą Agnieszka Murzec-Wojnar i Monika Gadzińska z Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna -Olsztyn.

Podczas spotkania przedstawimy możliwości jakie dają w tym zakresie różne portale i platformy internetowe (m.in. Funding & tender opportunities portal, CORDIS, EURAXESS) . Przybliżymy pomocne instrumenty oraz udzielimy wskazówek jak poszukiwać partnerów projektowych.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Formularz do zapisu na wydarzenie znajduje się pod linkiem: https://webinar200.webinar.pg.edu.pl/poszukiwanie-partnerow-do-konsorcjum-projektowego/register

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.