Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium poświęcone misji Adaptation to Climate Change

(Data i czas/Date & Time):
23/11/2021  14:30 - 16:00
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
online
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

23 listopada 2021, w godzinach 14:30-16:00 odbędzie się webinarium na temat misji UE „Adaptacja do zmian klimatu obejmująca społeczną transformacje”.

Webinarium poprowadzą m.in. Clara de la Torre. Mission Manager, John Bell (Deputy Mission Manager) oraz  Dirk Beckers (Director of the European Climate, Infrastructure and Environment Executive Agency CINEA).

Rejestracja

Misja „Adaptacja do zmian klimatu obejmująca społeczną transformacje” pomoże nam przygotować się na nieuniknione skutki zmian klimatu. Klimat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek powodując coraz częstsze i bardziej dotkliwe fale upałów, susze i powodzie. Rosnące zagrożenie możemy przekształcić w okazję do poprawy naszej odporności oraz zmiany życia na lepsze i zdrowsze. Adaptacja do zmian klimatu to proces dostosowywania się do aktualnego lub oczekiwanego klimatu i jego skutków. Obszar misji będzie wspierał ten proces, łącząc obywateli z nauką i polityką publiczną.

Celem misji jest wsparcie co najmniej 150 europejskich regionów i społeczności w dokonaniu transformacji do 2030 r.

Szczegółowe informacje na temat misji UE Adaptation to Climate Change.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.