Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium nt. możliwości badawczych programu Horyzont Europa dotyczący rozwoju nisko-emisyjnego transportu drogowego

(Data i czas/Date & Time):
21/05/2021  08:30 - 12:45
(Miejsce/Location):
On-line

European Road Transport Research Opportunities

An online event for Polish stakeholders

21st May 2021 09.00 – 12.25

 

poświęcone rozwojowi i wdrażaniu elektromobilnosci (w tym planowaniu i rozwojowi infrastruktury ładowania jako części sieci energetycznej), zautomatyzowanej mobilności oraz rozwojowi łańcucha baterii na rzecz nisko-emisyjnego transportu jak i energetyki przewidzianych w partnerstwach odpowiednio : 2Zero, CCAM i Batteries. Oprócz przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz wyżej wymienionych partnerstw współprogramowanych programu Horyzont Europa w agendzie przewidziano wystąpienia Ministerstwa Infrastruktury nt. Krajowej strategii rozwoju transportu drogowego, Ministerstwa Klimatu i Środowiska nt. Rozwoju elektromobilnosci w Polsce jak i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z prezentacją Krajowego ekosystemu na rzecz rozwoju zero-emisyjnego transportu drogowego.

Na webinarium dowiemy się też jak można włączyć się w prace Stowarzyszeń powołanych do realizacji Strategicznych Agend Badawczych ww. partnerstw.

Wszystkim zarejestrowanym osobom pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScohc-hvPiRSF_QdxFEVBuOjPIvhIc2EKj0__hxfeUFWuy8bA/viewform?usp=sf_link

zostanie przesłany przed spotkaniem link do platformy webinarowej.

Agenda spotkania –https://bit.ly/3huznT8

 

Zapraszam do współpracy

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.