Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium nt. inicjatywy The Widening – nowej grupy społecznościowej i usługi medialnej powołanej, aby wypełniać lukę obszaru B+R w Europie Śr.-Wsch.

(Data i czas/Date & Time):
05/12/2022  14:00 - 15:00
(Miejsce/Location):
On-line

Biuro Promocji Nauki PolSCA Polskiej Akademii Nauk w Brukseli we współpracy z Science|Business organizują sesję informacyjną na temat nowej społeczności oraz serwisu medialnego, mających przyczynić się do wypełniania luki badawczo-innowacyjnej w Europie – The Widening. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia 2022 w godz. 14:00-15:00 w formule online.

 

Ta bezpłatna usługa koncentruje się na polityce i inwestycjach w dziedzinie nauki i technologii w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE – Central and Eastern Europe), śledzi rozwój i wyzwania w zakresie badań i rozwoju w regionie, a także umożliwia łączenie różnych interesariuszy – wypełniając bardzo potrzebną przestrzeń w obszarze komunikacji i promocji, a także współpracy i sieciowania.

Webinarium skierowane jest głównie do polskich odbiorców z branży B+R, tj. uniwersytetów, instytucji badawczych, stowarzyszeń akademickich i innych instytucji otoczenia nauki. Spotkanie ma przyciągać i inspirować różnych aktorów: począwszy od kierownictwa instytucjonalnego, przez menadżerów badań, ekspertów ds. współpracy międzynarodowej czy promocji i komunikacji, aż po indywidualnych badaczy zainteresowanych polityką naukową UE.

Spotkanie ma charakter otwarty, ale wymagana jest rejestracja!

Więcej informacji na stronie Biura PolSCA.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.