Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium matchmakingowe w ramach Klastra 6 Horyzontu Europa


Biuro NCBR w Brukseli | BSP oraz biura wspierające współpracę B+I z Cypru, Litwy, Słowenii i Węgier, serdecznie zapraszają na webinarium poświęcone Klastrowi 6 „Żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko” Programu Horyzont Europa, które odbędzie się 2 grudnia 2022 r. w godzinach 9.30-12.00.

Celem spotkania jest nawiązanie przez uczestników kontaktów z podmiotami zagranicznymi (nie tylko z krajów-organizatorów) oraz prezentacja własnych pomysłów badawczych pod kątem ewentualnego wniosku składanego do konkursów ogłaszanych w ramach wybranych konkursów Klastra 6 przede wszystkim w obszarach:

  • Fair, healthy and environment-friendly food systems from primary production to consumption oraz
  • Land, ocean and water for climate action.

Sesja matchmakingowa rozpocznie się wprowadzeniem ze strony Komisji Europejskiej oraz przedstawieniem dobrych praktyk w ramach przedmiotowego klastra.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Uczestnicy będą mogli też krótko zaprezentować na forum swój pomysł badawczy.

W załączeniu przesyłamy program wydarzenia, które odbędzie się w języku angielskim.

Rejestracja na wydarzenie

Zainteresowanych aktywnym uczestnictwem zachęcamy do przygotowania krótkiej prezentacji (wzór dostępny na stronie, max. 3min.) oraz przesłanie do dnia 25 listopada na adres: karolina.dutkiewicz-garcia@ncbr.gov.pl. W przypadku otrzymania zbyt dużej liczby prezentacji, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wybrania tych, które zawierają bardziej zaawansowane pomysły projektowe, jednakże wszystkie prezentacje zostaną przekazane do zarejestrowanych uczestników.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie i do prezentacji swoich pomysłów badawczych!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.