Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium „InvestEU – supporting research and innovation”

(Data i czas/Date & Time):
15/06/2021  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Biuro NCBR w Brukseli działające w partnerstwie z Business & Science Poland zaprasza do udziału w webinarze „InvestEU – supporting research and innovation”, który odbędzie się 15 czerwca (wtorek) w godz. 10.00 – 12.00.

Program InvestEU opiera się na sprawdzonym modelu Planu Inwestycyjnego dla Europy i łączy pod jednym dachem Europejski Fundusz na rzecz Inwestycji Strategicznych i 13 innych instrumentów finansowych UE. Fundusz InvestEU zmobilizuje inwestycje publiczne i prywatne dzięki gwarancji z budżetu UE w wysokości 26,2 mld euro, która wesprze projekty inwestycyjne Grupy Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) i innych partnerów finansowych, takich jak Bank Gospodarstwa Krajowego.

W ramach segmentu polityki badań, innowacji i cyfryzacji, InvestEU koncentruje się na wspieraniu badań, rozwoju produktów i innowacji; transferze technologii i wyników badań na rynek, wspieraniu uczestników rynkowych i współpracy między przedsiębiorstwami, a także demonstracji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz wspieraniu rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw i cyfryzacji przemysłu UE.

W spotkaniu wezmą udział: Pan Andon Kalibatsev, ekspert Działu Implementacji InvestEU w Dyrekcji Generalnej ds. Gospodarczych i Finansowych Komisji Europejskiej, Pani Kateřina Borunská ekspertka z Wydziału Funduszu EIC i Inwestycji B+R w Agencji Wykonawczej Europejskiej Rady ds. Innowacji i ds. MŚP (EISMEA), Pan Hristo Stoykov, Kierownik Wydziału Finansowania Wzrostu i Finasowania Venture Debt w Europejskim Banku Inwestycyjnym, Pani Anna Socik, menedżer ds. programów rozwojowych w Pionie Współpracy i Biznesu Międzynarodowego w Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Pani Ewa Kocińska-Lange, Dyrektor Biura NCBR w Brukseli – Business & Science Poland.

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi. Webinar odbędzie się w języku angielskim.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli nauki i biznesu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 

Rejestracja jest dostępna na stronie:

REJESTRACJA

 

Serdecznie zapraszamy!

NCBR Office in Brussels – Business & Science Poland

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.