Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium informacyjno-networkingowe pod konkurs „Obrazowanie w nowotworach”

(Data i czas/Date & Time):
08/03/2022  14:30 - 17:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

Komisja Europejska organizuje spotkanie informacyjne i networkingowe w związku z ogłoszeniem konkursu w programie Cyfrowa Europa: Federated European infrastructure for cancer images data

Webinarium odbędzie się 8 marca w godz. 14:30-17:00. Celem spotkania jest  szczegółowe przedstawienie tematu konkursowego; uczestnicy będą też mieli możliwość zaprezentować pomysł na projekt lub kompetencje swojej instytucji. Udział jest bezpłatny, ale rejestracja (otwarta do 4 marca) jest obowiązkowa. Komisja wybierze ostateczną listę prelegentów. Więcej informacji oraz rejestracja tutaj.

Celem finansowanych projektów ma być stworzenie i wdrożenie paneuropejskiej infrastruktury cyfrowej ułatwiającej dostęp do obrazowania w nowotworach i powiązanych danych pacjentów w pełnej zgodności z obowiązującymi wymogami ochrony danych. Budżet tematu to 18 mln euro. Termin składania wniosków upływa 17 maja 2022.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.