Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium – Horizon Europe template “Information on Clinical Studies” – 13.11.2023

(Data i czas/Date & Time):
13/11/2023  10:00 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line

Projekt HNN 3.0 wraz z Komisją Europejską organizuje seminarium internetowe na temat formularza “Information on Clinical Studies” programu „Horyzont Europa”. Webinarium organizowane jest 13 listopada 2023 w godz. 10-11:30.

Formularz „Information on Clinical Studies” należy wypełnić w przypadku każdego wniosku dotyczącego programu „Horyzont Europa”, jeżeli w ramach projektu planowane są badania kliniczne. Formularz z adnotacjami został przygotowany przez sieć HNN 3.0 i ma na celu wsparcie wnioskodawców i Health NCPs przy wypełnianiu formularza oraz dostarczanie informacji i wskazówek.

Podczas webinarium szczegółowo zaprezentowany zostanie formularz wraz z adnotacjami oraz przegląd innych przydatnych narzędzi wspierających, które przygotowano w ramach sieci HNN 3.0. Na pytania odpowie Jan Paehler z Komisji Europejskiej oraz eksperci HNN 3.0.

Więcej informacji, agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.