Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium „Giving Energy an Edge: Showcasing the Edge to Cloud Continuum in Energy”

(Data i czas/Date & Time):
10/11/2023  10:00 - 13:30
(Miejsce/Location):
On-line

Zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium “Giving Energy an Edge: Showcasing the Edge to Cloud Continuum in Energy”, organizowanym przez inicjatywę EUCloudEdgeIoT.eu, które odbędzie się 10 listopada 2023 r. o godz. 10.00.

Webinarium zgromadzi ekspertów branżowych, innowatorów, badaczy i programistów, w celu omówienia najnowszych trendów i technologii kształtujących przyszłość energetyki.

Wydarzenie przeznaczone jest dla badaczy branży energetycznej, MŚP, start-upów, programistów, firm energetycznych lub dostawców technologii związanych z tematyką energetyki.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze innowacje Cloud-Edge-IoT Continuum w sektorze energetycznym, podejmujące krytyczne wyzwania związane z infrastrukturą energetyczną, elektryfikacją ciepła i mobilności. Poruszona zostanie także tematyka związana z transformacją energetyczną. Podczas webinarium przedstawione będą możliwości finansowania i wsparcia projektów energetycznych oraz  informacje o konkursach (open calls) dotyczących zakresu energetyki.

Szczegółowa agenda spotkania oraz rejestracja na webinarium dostępne są pod linkiem:

https://eucloudedgeiot.eu/event/giving-energy-edge-showcase/

W niniejszej publikacji wykorzystano grafikę organizatora konkursu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.