Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: EIT InnoEnergy w praktyce – szansa dla firm z pomysłami

(Data i czas/Date & Time):
29/04/2021  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
Platforma ClickMeeting
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

EIT InnoEnergy/Europejski Instytut Innowacji Technologii  (EIT) oraz Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP)  mają przyjemność zaprosić na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się w czwartek 29 kwietnia 2021 r. w godz. 10.00 – 12.30.

 

Celem spotkania będzie zaprezentowanie polskim przedsiębiorcom najbardziej obiecujących i wyselekcjonowanych dla polskiego rynku rozwiązań technologicznych, których realizacja mogłaby wesprzeć starania Polski na rzecz budowania gospodarki neutralnej klimatycznie. Biorąc pod uwagę możliwości finansowania tego typu projektów (w ramach krajowych i europejskich instrumentów wsparcia) spotkanie będzie także doskonałą okazją do nawiązania współpracy i partnerstwa zmierzającego do wspólnego ubiegania się o środki wspierające ich realizację. Przebudowa gospodarki wynikająca z odejścia od paliw kopalnych to olbrzymia szansa dla polskich przedsiębiorstw, możliwość rozwoju nowych produktów i technologii, a w skali kraju możliwość budowy nowego przemysłu opartego na zasadach European Green Deal – budowa Przemysłu Przyszłości.

Agenda

Podczas spotkania zaprezentowane będą również firmy, które posiadają  innowacyjne rozwiązania technologiczne w obszarze europejskiego Nowego Zielonego Ładu z portfela projektów wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli nauki i  biznesu, edukacji do wzięcia udziału w wydarzeniu.

 

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Rejestracja

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu: marta.krutel@ncbr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy !

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.