Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium dedykowane partnerstwu na rzecz bezemisyjnego transportu wodnego (ZEWT)

(Data i czas/Date & Time):
07/12/2023  11:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

 

Zapraszamy na webinarium poświęcone partnerstwu dedykowanemu na rzecz bezemisyjnego transportu wodnego (ZEWT).

W ramach partnerstwa wspierane są działania badawczo-rozwojowe ukierunkowane na opracowanie i testowanie bezemisyjnych rozwiązań dla wszystkich typów środków transportu wodnego (śródlądowego i morskiego) przed 2030 rokiem, co umożliwi pełną bezemisyjność tej branży w 2050 roku.

Działalność partnerstwa to opracowanie rozwiązań i technologii służących dekarbonizacji i eliminacji innych szkodliwych emisji z środków transportu wodnego, a także rozwój i wdrażanie regulacji i polityk na poziomie krajowym i międzynarodowym, w tym opracowanie standardów umożliwiających wdrożenie rozwiązań technologicznych dla bezemisyjnego transportu wodnego najpóźniej do 2030 roku.

Ponadto partnerstwo wspiera wdrażanie ekonomicznie opłacalnych europejskich nowych technologii i koncepcji dotyczących bezemisyjnego transportu wodnego w celu wzmocnienia konkurencyjności przemysłu europejskiego oraz wdrażanie innowacyjnych bezemisyjnych technologii i rozwiązań w zakresie transportu wodnego w europejskim sektorze transportu, wspierając przy tym wzrost gospodarczy i zatrudnienie w Europie.

Webinarium odbędzie się 7 grudnia 2023 r. w godzinach 11:00-13:00. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Program Spotkania

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.