Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: W jaki sposób cyfrowa transformacja może służyć zdrowiu ludzi?

(Data i czas/Date & Time):
14/06/2024  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

DG Connect Komisji Europejskiej organizuje otwarte webinarium, które będzie okazją do podsumowania  programu politycznego Dekady Cyfrowej. Ponadto w trakcie spotkania odbędą się cztery prezentacje na temat e-zdrowia: danych, rozporządzenia w sprawie europejskiej przestrzeni danych dotyczących zdrowia, eID i infrastruktury danych zdrowotnych.

Cyfryzacja zdrowia może przekształcić krajobraz opieki zdrowotnej i przynieść wymierne korzyści. Rozwiązania cyfrowe w dziedzinie zdrowia i opieki mogą poprawić dobrostan milionów obywateli, jeśli zostaną zaprojektowane celowo i wdrożone w opłacalny sposób.

Transformacja cyfrowa może wspierać ciągłość opieki transgranicznej, co jest ważnym aspektem dla osób, które spędzają czas za granicą w celach biznesowych lub rekreacyjnych.

Narzędzia cyfrowe mogą transformować wiedzę naukową na pomoc obywatelom w utrzymaniu zdrowia. Mają także potencjał, aby umożliwić lepsze wykorzystanie danych na temat zdrowia w badaniach naukowych i innowacjach, aby wspierać spersonalizowaną opiekę zdrowotną, lepsze interwencje zdrowotne oraz skuteczniejsze systemy opieki zdrowotnej i społecznej.

Program spotkania oraz link do połączenia znajdą Państwo na stronie wydarzenia .

Sesja zostanie nagrana i udostępniona na kanale YouTube DigitalEU.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.