Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: Rozwój kariery naukowej z Horyzontem Europa

(Data i czas/Date & Time):
11/03/2024  10:00 - 12:40
(Miejsce/Location):
On-line

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia serdecznie zaprasza na webinarium: „Rozwój kariery naukowej z Horyzontem Europa”.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną zagadnienia związane z rozwojem kariery naukowej z wykorzystaniem instrumentów dostępnych w ramach Horyzontu Europa.

W pierwszej części szkolenia prof. dr hab. Alicja Józkowicz z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ opowie jak poruszać się po świecie nauki i przetrwać jako naukowiec.

W kolejnej części ekspertki z KPK ds. Działań „Maria Skłodowska-Curie” (MSCA) w NAWA przybliżą uczestnikom możliwości rozwoju kariery naukowej oferowane w ramach Działań „Maria Skłodowska-Curie” (MSCA).

Całość uzupełni dr Ewa Chrostek z Wydziału Biologii UJ omawiając kwestie rozwoju kariery naukowej z perspektywy laureatki MSCA IF oraz ERC Starting Grant.

Szkolenie potrwa około 2h 40 min. i adresowane jest zwłaszcza (choć nie wyłącznie) do młodych badaczek i badaczy z obszaru nauk o życiu.

Termin: 11 marca 2024 roku, godz.: 10:00 – 12:40
Miejsce: online, platforma clickmeeting

REJESTRACJA

Wydarzenie to organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

HPK PPW zaprasza na wydarzenia w marcu związane z Horyzontem Europa oraz Naukami o Życiu.

Wszystkie szczegóły oraz informacje dostępne będą na naszej stronie.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.