Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinar: Restore our waters – Baltic Sea Region perspective

(Data i czas/Date & Time):
17/11/2022  09:30 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Biuro NCBR w Brukseli oraz brukselskie biura Estonii, Litwy i Łotwy, wspierające współpracę w zakresie badań i innowacji, serdecznie zapraszają na cykl webinariów pt.: “Restore our waters – Baltic Sea Region perspective” w kontekście Misji UE pn. „Odbudujmy nasze oceany i zasoby wodne”.

 

Pierwsze wydarzenie, poświęcone obecnym unijnym oraz krajowym działaniom na rzecz Misji odbędzie się w czwartek 17 listopada 2022 r. w godz. 9:30-12:00. Z kolei drugie, dedykowane zaangażowaniu organizacji społeczeństwa obywatelskiego oraz sektora prywatnego, we wtorek 6 grudnia br. w godz. 9:30 – 11:30.

W trakcie wydarzeń, eksperci z Komisji Europejskiej, przedstawiciele ministerstw odpowiedzialnych za wdrażanie misji na poziomie krajowym, instytutów badawczych, start-upów i organizacji pozarządowych zaprezentują obecne działania, dobre praktyki oraz projekty realizowane m.in. w ramach programu Horyzont Europa, które wspierają realizację Misji w krajach regionu Morza Bałtyckiego.

Oba wydarzenia odbędą się w języku angielskim za pośrednictwem platformy ZOOM.

Opis oraz szczegółowa agenda pierwszego wydarzenia znajduje się w załączniku (.pdf).

Rejestracja jest dostępna tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.