Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinar: Paving the way towards the next generation of R&I excellence in AI, Data and Robotics

(Data i czas/Date & Time):
17/10/2022  09:15 - 13:15
(Miejsce/Location):
On-line

Sztuczna inteligencja, dane i robotyka stanowią podstawę trwającej transformacji cyfrowej Europy. W ostatnich latach Europa zwiększyła wysiłki na rzecz stymulowania innowacji, akceptacji i absorpcji tych technologii za pośrednictwem programu “Horyzont Europa”. Dzięki ponad 40 nowo finansowanym projektom w ramach programu, Europa dokonała inwestycji na dużą skalę w badania naukowe i innowacje w celu opracowania i wdrożenia godnej zaufania, bezpiecznej i solidnej sztucznej inteligencji, danych i robotyki, zgodnej z wartościami i przepisami UE.

Adra-e i AI4Europe Coordination and Support Actions (CSA) współorganizują ten webinar, aby przedstawić i podsumować nowo finansowany krajobraz badań naukowych i innowacji oraz zidentyfikować wspólne tematy i wyzwania dla przyszłych działań i współpracy z platformą AI-on-demand.

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji:

https://adra-e.eu/events/paving-way-towards-next-generation-ri-excellence-ai-data-and-robotics

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.