Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinar: Klastry i misje w Horyzoncie Europa

(Data i czas/Date & Time):
30/06/2022  10:00 - 11:15
(Miejsce/Location):
On-line

Zapraszamy naukowców i przedsiębiorców poruszających się w obszarze badań i innowacji na webinar poświęcony klastrom i misjom w programie ramowym Horyzont Europa, które odbędzie się 30 czerwca br. w godz. 10.00 – 11.15.

Zgodnie ze strukturą programu ramowego Horyzont Europa klastry i misje znajdują się w II filarze: Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa. W ramach klastrów przewiduje się rozwój kluczowych technologii i rozwiązań stanowiących podstawę polityki UE oraz celów zrównoważonego rozwoju. Z kolei, celem misji jest sprostanie największym globalnym wyzwaniom poprzez zaproponowanie i wdrożenie nowych rozwiązań systemowych, które doprowadzą do przemian społecznych.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się więcej na temat klastrów i misji, poznają ich strukturę i cele, a także nauczą się odnajdywać konkursy z konkretnych dziedzin naukowych na portalu Komisji Europejskiej  –  Funding & tender opportunities.

Szkolenie poprowadzą konsultantki Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia: p. Agnieszka Korpal oraz p. Anna Przybysz.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Anna Przybysz, e-mail: Anna.Przybysz@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.