Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: EIC Accelerator w pigułce – wniosek wstępny

(Data i czas/Date & Time):
14/09/2023  09:00 - 10:45
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Zachodnia

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby zamierzające założyć firmę, które planują pozyskać finansowanie z EIC Accelerator w programie ramowym UE Horyzont Europa, na webinarium o tym jak przygotować wstępny wniosek (short application) na pierwszym etapie ubiegania się o wsparcie.

Wydarzenie będzie miało charakter online i odbędzie się 14 września 2023 r. w godz. 09:00-10:45.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

  • jakie są zasady wsparcia w działaniu EIC Accelerator,
  • jak napisać wstępny wniosek w nowym systemie elektronicznym,
  • jak przygotować prezentację i 3-minutowe wideo do wniosku;
  • na co zwrócić uwagę przygotowując dobrą aplikację, o czym opowie ekspert Komisji Europejskiej oceniający wnioski.

EIC Accelerator skierowany jest głównie do przedsiębiorstw z sektora MŚP, w tym dla start-upów, które posiadają przełomowe, wysoce innowacyjne rozwiązania (technologię, produkt, usługę) i zamierzają je wdrożyć na rynek europejski i globalny. Osoby fizyczne mogą też aplikować, ale w przypadku otrzymania wsparcia, przed podpisaniem umowy grantowej, wymagane jest założenie firmy. Można uzyskać nawet 17,5 mln euro w formie finansowania mieszanego – grantu oraz komponentu inwestycyjnego.

Szkolenie poprowadzi p. Agnieszka Bujny – konsultantka Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, działającego w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Gościem spotkania będzie p. Piotr Nędzewicz – Poznański Instytut Technologiczny Sieć Badawcza Łukasiewicz, Branżowy Punkt Kontaktowy Transformacja Cyfrowa, ekspert Komisji Europejskiej oceniający wnioski.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p.  Agnieszka Bujny, e-mail: Agnieszka.Bujny@zut.edu.pl , tel. 91 449 41 53.

Formularz do zapisu na wydarzenie: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/eic-accelerator-w-pigulce-wniosek-wstepny

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.