Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinar: Accelerating Hydrogen Ecosystem

(Data i czas/Date & Time):
07/12/2022  14:30 - 16:45
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
brak
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP, LINO, SBRA, EOC, NRDIO, ELTE

Biuro NCBR w Brukseli we współpracy z biurami partnerskimi LINO Lithuanian RDI Liaison Office in Brussels, SBRA Slovenian Business & Research Association, EOC European Office of Cyprus – Brussels Office, Uniwersytetem Eötvös Loránd w Budapeszcie i węgierskim National Research, Development and Innovation Office zaprasza do wzięcia udziału w webinarze “Accelerating Hydrogen Ecosystem”, który odbędzie się 7 grudnia w godz. 14.30-16.40.

Czysty wodór zajmie w przyszłości centralne miejsce w gospodarce neutralnej dla klimatu, a Europa odegra kluczową rolę jako pionier produkcji i wykorzystania czystego wodoru. Wodór, jako niezbędny komponent systemu energetycznego i przemysłowego wymaga infrastruktury, obejmującej różne składowe i różniącej się w zależności od sektora.

Celem wydarzenia jest prezentacja polityki wodorowej UE oraz zachęta do współpracy w odpowiedzi na przemówienie przewodniczącej KE o stanie UE. Podczas webinarium zaprezentujemy najlepsze przykłady w dziedzinie badań, przemysłu i infrastruktury przemysłowej, takie jak transformacja sektora mobilności za pomocą wodoru, czysty wodór w przemyśle czy stworzenie doliny czystego wodoru.

REJESTRACJA

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: maciej.woszczyk@ncbr.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.