Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty z pisania wniosków ERC (2)

(Data i czas/Date & Time):
02/02/2021  10:00 - 13:30
(Miejsce/Location):
KPK PB UE
(Organizator/Organizer):
KPK PB UE

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na kolejną edycję warsztatów na temat pisania wniosków o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC). Spotkanie odbędzie się online 2 lutego 2021 r. w godzinach 10.00 – 13.30. Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Spotkanie poprowadzą ekspertki KPK: Magdalena Chomicka oraz Bogna Hryniszyn.

Warsztaty skierowane są wyłącznie do naukowców, którzy planują złożyć wniosek w najbliższych konkursach ERC w 2021 r. (Starting Grant, Consolidator Grant) w programie Horyzont Europa. Program spotkania znajdą Państwo TUTAJ.

O grant Starting mogą aplikować naukowcy, którzy są 2-7 lat po doktoracie (stopień doktora uzyskany w latach 2014-2018), natomiast o granty Consolidator naukowcy, którzy są 7-12 lat po doktoracie (stopień doktora uzyskany w latach 2009-2013).

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Pierwszeństwo przy akceptacji zgłoszeń będą miały osoby, które znalazły się na liście rezerwowej na warsztaty organizowane przez nas w grudniu 2020 r.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.