Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty na temat pisania wniosku projektowego Twinning w Białymstoku

(Data i czas/Date & Time):
20/06/2023  11:00 - 17:00
(Miejsce/Location):
Pałac Branickich
Sala:
Sala Senatu UMB, II piętro główny korpus Pałacu Branickich
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Wschodnia
Współorganizator:
KPK/NCBR

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia razem z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE (NCBR) zapraszają do udziału w warsztatach na temat pisania wniosku projektowego Twinning w ramach WIDENINGU w Horyzoncie Europa.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, 20 czerwca 2023 r. w godzinach od 11:00 do 17:00 na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1, Białystok (Pałac Branickich, II piętro – Sala Senatu UMB).

Udział w warsztatach jest możliwy po rejestracji poprzez wysłanie maila na adres: hpk@pb.edu.pl i jej akceptacji przez organizatora.

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy do niezwłocznego zgłaszania się.

Warsztaty poprowadzi dr Karina Barantseva, ekspertka z Działu Krajowego Punktu Kontaktowego do programu Horyzont Europa w NCBR. Przekaże ona praktyczną wiedzę na temat szczegółów pisania wniosku Twinning, doświadczenie w pisaniu poszczególnych części wniosku oraz przećwiczy rozpoznawanie prawidłowych i błędnych przypadków wypełniania wniosku. Będzie również możliwość przedyskutowania swoich wątpliwości oraz skonsultowania pomysłu na wniosek do Twinningu.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela Maria Szlachta, e-mail: maria.szlachta@umb.edu.pl.

Link do agendy warsztatów.

Zapraszamy do udziału!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.