Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty KE: wpływ środowiska na nowotwory

(Data i czas/Date & Time):
06/10/2023
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

6 października 2023 Komisja Europejska organizuje warsztaty “Workshop on the environmental determinants of childhood and adolescent cancer”, w formie stacjonarnej (Bruksela) jak i on-line. Niezależnie od formy uczestnictwa konieczna jest rejestracja.

Celem warsztatów jest zbadanie dostępnych dowodów na rolę czynników środowiskowych w rozwoju nowotworów u dzieci oraz refleksja nad istniejącymi lukami badawczymi i przyszłymi potrzebami w tym obszarze badań.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są profesjonaliści, którzy chcą zaangażować się w to przedsięwzięcie. W czasie warsztatów przewidziana jest dyskusja, w jaki sposób badania finansowane przez UE mogą zapewnić oparte na dowodach rozwiązania tego wyzwania społecznego.

Należy pamiętać, że udział w zajęciach na miejscu jest bardzo ograniczony. Zainteresowani uczestnicy będą mogli śledzić pierwsze dwie otwarte sesje tego wydarzenia w Internecie za pośrednictwem transmisji. Wyniki warsztatów zostaną udostępnione publicznie na późniejszym etapie.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.