Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Vilnius Space Days


Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Vilnius Space Days, które odbędzie się 27 września 2023 r. w Wilnie. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie potencjału litewskiego sektora kosmicznego i możliwości współpracy z litewskimi partnerami w ramach międzynarodowych konsorcjów.

Program wydarzenia obejmuje spotkania z reprezentantami litewskiego ekosystemu kosmicznego, przedstawicieli Europejskiej Agencji Kosmicznej, Agencji Unii Europejskiej ds. Programu Kosmicznego i Komisji Europejskiej.

Podczas wydarzenia przedstawiciele KE i EUSPA zaprezentują zagadnienia najbliższych konkursów w obszarze SPACE w programie Horyzont Europa, a także możliwości które oferuje Europejska Agencja Kosmiczna.

Ponadto agenda wydarzenia obejmuje również sesję brokerską składającą się ze spotkań B2B i pitch session, podczas której będą mieli Państwo możliwość prezentacji potencjału własnych firm i jednostek naukowych w odniesieniu do zbliżających się konkursów.

Organizatorem Vilnius Space Days jest Space Hub LT oraz Innovation Agency Lithuania,
współorganizatorem wydarzenia i organizatorem sesji matchmakingowej jest konsorcjum punktów kontaktowych realizujące projekt COSMOS4HE, którego partnerem jest KPK NCBR.

Wydarzenie odbędzie się 27 września w hotelu Radisson Collection Astorija (ul. Didžioji 35/2, Wilno). Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie https://inovacijuagentura.lt/events-ext/view/2130 . Rejestracja na wydarzenie oraz na sesję matchmakingową odbywa się przez stronę https://vilnius-space-days-2023.b2match.io/

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości udziału w tym wydarzeniu unikalnym dla branży kosmicznej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.