Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

UnILiON Brokerage Event w ramach Klastra 5 (Klimat, energia, mobilność)

(Data i czas/Date & Time):
15/04/2024  09:30 - 11:45
(Miejsce/Location):
On-line

 

Informujemy o możliwości udziału w wydarzeniu brokerskim UnILiON Brokerage Event , które odbędzie się 15 kwietnia 2024, w godz. 9:30-11:45 (online).

Celem wydarzenia jest zbudowanie platformy dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych tj. naukowców, przedsiębiorstw i innych organizacji, w celu wymiany pomysłów, wiedzy i doświadczeń oraz znalezienie odpowiednich partnerów dla przyszłych konsorcjów w ramach konkursów w programie „Horyzont Europa” w klastrze 5 (Klimat, energia, mobilność) ze szczególnym uwzględnieniem obszarów tematycznych skupionych w kierunkach badawczych:

  • Destination  2  – Cross-sectoral solutions for the climate transition
  • Destination 6 – Safe, Resilient Transport and Smart Mobility services for passengers and goods

 

Agenda wydarzenia

Aby wziąć udział należy zarejestrować się jako uczestnik (doskonała okazja do wysłuchania prezentacji) lub jako prezenter (możliwość wygłoszenia 3-minutowej prezentacji na temat swoich badań, innowacji lub koncepcji projektu). Dozwolona jest tylko 1 prezentacja na instytucję. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na prezentacje, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru prezenterów. Prelegenci otrzymają bardziej szczegółowe informacje odnośnie struktury prezentacji po rejestracji.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o rejestrację tutaj. Ze względu na ograniczoną ilość czasu zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.

Termin rejestracji upływa w piątek 29 marca 2024.

Termin nadsyłania prezentacji upływa w piątek 5 kwietnia 2024.

Wydarzenie organizowane jest przez sieć UniILiON zrzeszającą 54 biur z siedzibą w Brukseli, które reprezentują ponad 160 uniwersytetów w całej Europie, a także w Wielkiej Brytanii, Japonii i Norwegii.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.