Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Trzecia międzynarodowa konferencja na temat mobilności jako usługi (ICoMaaS 2022)

(Data i czas/Date & Time):
29/11/2022 - 30/11/2022
(Miejsce/Location):
On-line

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej, na miejscu w Tampere w Finlandii w dniach 29-30 listopada 2022 r. oraz on-line. Tematyka konferencji ICoMaaS 2022 obejmuje wszystkie aspekty związane z mobilnością jako usługą, zarówno artykuły naukowe, jak i prezentacje przypadków biznesowych.

Mobility as a Service (MaaS) to rozwijająca się technologia, która zapewnia bezproblemową integrację usług mobilnych za pośrednictwem platform przyjaznych dla użytkownika. MaaS ułatwia zintegrowane opcje podróży za pośrednictwem różnych środków i podmiotów, w tym transportu publicznego, wspólnego korzystania z samochodów, wspólnych przejazdów, taksówek, rowerów i mikromobilności. Dzięki czemu można ograniczyć zależności od prywatnych pojazdów podczas podróży, co z kolei pomaga rozwiązać wiele współczesnych problemów, z którymi borykają się miasta na całym świecie, w tym zmiany klimatyczne, zatory komunikacyjne, zanieczyszczenia, ubóstwo w transporcie i kwestie równości społecznej.

Rejestracja oraz dalsze informacje na stronie https://events.tuni.fi/icomaas2022/

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: icomaas@tuni.fi

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.