Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

The ECCCH Information and Matchmaking event

(Data i czas/Date & Time):
28/03/2023  10:00 - 16:00
(Miejsce/Location):
On-line

Komisja Europejska zaprasza na internetowy dzień informacyjny i spotkanie brokerskie dla tematów dotyczących Europejskiej Chmury Współpracy na rzecz Dziedzictwa Kulturowego (European Collaborative Cloud for Cultural Heritage – ECCCH). Wydarzenie odbędzie się on-line 28 marca 2023 r. w godzinach 10:00-16:00.

 

Wydarzenie ma na celu wspieranie partnerstwa między instytucjami badawczymi, podmiotami zajmującymi się dziedzictwem kulturowym i innymi organizacjami zainteresowanymi udziałem we wnioskach do konkursu ECCCH w 2023 r.

Podczas sesji przedpołudniowej zaprezentowane zostaną tematy konkursów proponowane na rok 2023 w ramach Programu Pracy 2023-2024 Klastra 2 Horyzont Europa.

Uczestnicząc w spotkaniu uzyskasz wgląd w tę specjalną możliwość finansowania i otrzymasz najnowsze informacje od Komisji Europejskiej dotyczące oczekiwań wobec wnioskodawców. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym programem i zapewnieniem sobie miejsca, zarejestruj się tutaj.

Po sesji informacyjnej po południu odbędzie się spotkanie brokerskie. Sesja ta ma na celu połączenie potencjalnych kandydatów i ułatwienie wymiany pomysłów. Prosimy o wcześniejszą rejestrację, aby jak najlepiej wykorzystać tę okazję do współpracy i dzielenia się pomysłami z innymi instytucjami i organizacjami.

Zachęcamy do przekazania tego zaproszenia innym potencjalnie zainteresowanym stronom. Jeśli chcesz dołączyć do społeczności praktyków Cultural Heritage Cloud, zasubskrybuj tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.