Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Technologie Medyczne i Zdrowie w Horyzoncie Europa: Możliwości udziału w międzynarodowych projektach badawczych w ramach programu Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
03/11/2022  12:00 - 13:30
(Miejsce/Location):
Centrum Badawcze ECOTECH-COMPLEX
(Organizator/Organizer):
Inny, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia, Branżowy Punkt Kontaktowy Technologie Medyczne i Zdrowie

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Technologie Medyczne i Zdrowie w Horyzoncie Europa: Możliwości udziału w międzynarodowych projektach badawczych w ramach programu Horyzont Europa”.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Branżowym Punktem Kontaktowym Technologie Medyczne i Zdrowie przy Polskim Ośrodku Rozwoju Technologii – Sieć Badawcza Łukasiewicz. Odbędzie się 3 listopada br. w godzinach 12:00 – 13:30 w Sali konferencyjnej Centrum ECOTECH-COMPLEX (Lublin, ul. Głęboka 39), a poprowadzi je p. dr Monika Ślęzak, koordynatorka BPK TMiZ.

W ramach szkolenia poruszone będą następujące zagadnienia:

  • Przedstawienie działalności i zadań Branżowych Punktów Kontaktowych;
  • Charakterystyka tzw. Partnerstw Europejskich uruchomionych i planowanych w obszarze Zdrowia w ramach programu Horyzont Europa;
  • Przedstawienie zasad konkursów planowanych w ramach partnerstwa Innovative Health Initiative (IHI).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona stąd prośba o wyrażenie chęci udziału w szkoleniu mailem na adres: hpkwschod@ipan.lublin.pl lub telefonicznie +81 744 50 61 w.118.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.