Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Technologie cyfrowe dla transformacji przemysłu w PR Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
26/05/2021  13:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line

Webinar odbywa się w ramach cyklu „Horyzont Europa dla Zielonej i Cyfrowej Transformacji Przemysłu Europejskiego”

Program Ramowy Horyzont Europa jest największym w historii europejskim programem na rzecz badań i innowacji z budżetem przekraczającym 95mld EURO. Jednym z jego podstawowych celów jest wsparcie zielonej i cyfrowej transformacji przemysłu europejskiego. Dzięki temu Europa może utrzymać światowe przewodnictwo, przy równoczesnym dążeniu do neutralności klimatycznej produkcji oraz zachowaniu priorytetu dla skoncentrowanym na człowieku, etycznym rozwoju technologii.

Cykl Horyzont Europa dla Zielonej i Cyfrowej Transformacji Przemysłu Europejskiego obejmie trzy webinaria:

Na każde wydarzenie obowiązuje oddzielna rejestracja.

Tematem drugiego spotkania będą „Technologie cyfrowe dla transformacji przemysłu w PR Horyzont Europa”, podczas którego zostaną wskazane tematy przyszłych konkursów związanych z rozwojem i wykorzystaniem technologii cyfrowych w zastosowaniach przemysłowych: sztucznej inteligencji, Internetu rzeczy, fotoniki, elektroniki, robotów przyszłości, nowych technologii wspomagających oraz sieci 5G/6G. Eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego działającego w ramach NCBR zwrócą szczególną uwagę na działania na rzecz rozwoju i wzrostu kompetencji (cyfrowych) społeczeństwa w kontekście wykorzystania technologii cyfrowych w zastosowaniach przemysłowych, jak również rolę europejskich partnerstw technologicznych w opracowaniu rozwiązań na rzecz cyfryzacji przemysłu.
Wydarzenie odbędzie się w formule on-line na platformie MS Teams.

Rejestracja zakończy się 26 maja o godz. 11:30.

Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.