Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Teaming for success: How to capitalise on centres of excellence in Widening countries?


Serdecznie zapraszamy do udziału online w konferencji pod nazwą: „Teaming for success: How to capitalise on centres of excellence in Widening countries”,
organizowanej przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz Science Business Forum.

Celem konferencji jest analiza perspektyw skutecznego wykorzystania mechanizmu tworzenia centrów doskonałości w ramach Programu Ramowego UE Horyzont Europa. Zostaną poruszone zagadnienia dotyczące roli centrów doskonałości z punktu widzenia naukowców, innowatorów i inwestorów oraz samych centrów we wzmacnianiu doskonałości w badaniach i innowacjach w Polsce i innych państwach członkowskich UE, które przystąpiły do Wspólnoty w roku 2004 i latach następnych (UE-13).

Wydarzenie to odbędzie się w całości w języku angielskim. 

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz do udziału online po rejestracji na stronie: https://sciencebusiness.net/events/teaming-success-how-capitalise-centres-excellence-widening-countries

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.